You are currently viewing Edremit Beyaz Eşya Servisi
EDREMİT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Edremit Beyaz Eşya Servisi

Günümüzün en büyük sorunlarından birisi olan beyaz eşyalarımızın hasar alması, arızalanması ve çalışmama sorunu tüm hanelerin sıkıntılarından birisidir. Beyaz eşyalarımız sayesinde gıdalarımızın bozulmasını önlemekteyiz, kıyafetlerimizin ve bulaşıkların yıkanmasını sağlamaktayız hatta masamızı süsleyecek yiyecekleri yapmaktayız. Beyaz eşyalarımız sayesinde yaptığımız bu gerekli faaliyetler sayesinde yaşamımızı devam ettirmekteyiz. Bu faaliyetlerin birini yapamamak hayatımızda birçok sıkıntıya sebep olmaktadır. Örnek verecek olursak gıdalarımızın buzdolabının olmaması ile bozulması, kıyafetlerimizin çamaşır makinesinin olmaması nedeniyle kirli kalması, bulaşıklarımızın bulaşık makinesinin olmaması nedeniyle temizlenememesi, güzel yemeklerimizi yaptığımız fırınlarımızın olmaması nedeniyle yemekler yapamamızı örnek verebiliriz.
İşte bu olumsuzlukları engellemek sizin elinizde. Güzel Balıkesir’imizin güzide ilçesi olan Edremit’te müşterilerine hizmet veren beyaz eşya servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her daim yardımcısıyız. Tamir gerektiren her türlü beyaz eşyanın tamirini uzman kadromuz ile bakımları yapılmakta, tamir edilmektedir. Her daim müşterilerinin yorumlarını ve isteklerini önemseyen firmamız bu konuda asla taviz vermemektedir. Siz değerli müşterilerimizin güzide yorumları ve isteklerini iş hayatımızda tamamen uygulamaktayız. Sürpriz fiyat, arızalı parça konulması, güler yüzlü hizmet yerine saygısızca hizmet, hanenizde inceleme yaparken izinsiz davranışlarda bulunmak asla firmamızın kabul etmediği türden davranışlar olup tam tersine düzgün iş ahlakı ile tamirat ve bakım işlerinizi yapmaktayız. Sizlere uygun olarak çıkarttığımız fiyatlar ile fiyat/kalite oranını sizin için ayarlamaktayız. Parçalarımız tamamen sıfır olarak gelip arızalı parçalarınız ile tamamen uzman eller tarafından değiştirilmektedir. Hizmet için gelen arkadaşlar her daim size karşı güler yüzlü davranmakta, sizleri bilgilendirmektedirler. Hanenize girildiği anda izninizle galoş takılır veyahut ayakkabılar çıkartılmaktadır. İzniniz dışında hiçbir şey ile alakadar olmayan firmamızın uzman elemanları sadece hizmet odaklı çalışmaktadır. Bu konuda siz değerli müşterilerimizin gönüllerinin rahat olmasını temenni ederiz.
… yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup her geçen gün artan müşteri yelpazemiz ile gurur duymaktayız. Hiçbir müşterimizden olumsuz yorum almamış olmanın tarifsiz mutluluğu içindeyiz. Diğer firmalardan farkımız olarak aldığımız olumlu yorumlar ve hizmetimizin kalitesini müşterilerimizden duymamız en büyük mutluluk kaynağımızdır. Çalışma azmimizin hizmetimize yansımasıyla firmamız yerel bazda hizmet kalitesi en yüksek halde olması bizi daha da motive etmektedir.
Bir tıkla numaramızı arayarak kısa bir zamanda uzman ekibimiz evinize ulaşmaktadır. Kısa ve sizi bilgilendiren çalışmamız ile hemen orada gerekli tetkikler yapılır ve sizin de izniniz ile işe hemen başlanır. Bu iş süremiz de arıza ve bakıma göre yaklaşık 2-3 iş günü sürmektedir. Sizleri daha fazla mağdur etmemek adına elimizden gelenin en iyisini yaparak hızlıca tamirat ve bakım işlerimizi bitirmekteyiz.
Sizlerde yerel bazda çalışan uzman ekibimizden hizmet almak isterseniz Edremit’ten hatta tüm Balıkesir ilçelerinden bizi çağırabilirsiniz. İyi günler dileriz.

HİZMETLERİMİZ ;

Edremit Arçelik Servisi

Edremit Ariston Servisi

Edremit Altus Servisi

Edremit Bosch Servisi

Edremit Siemens Servisi

Edremit Klima Servisi

Edremit Fırın Servisi

Edremit Ocak Servisi

Edremit Davlumbaz Servisi

Edremit Kombi Servisi

Edremit Beyaz Eşya Servisi

Bir cevap yazın